جاب داک چیست؟


جاب داک یک در اصل یک پرونده داینامیک و آنلاین شغلی و حرفه ای است. پرونده ای که به واسطه ارزیابی های مختلف از رزومه شغلی، دانش، مهارت ، تخصص، تجربیات و همچنین رفتار و شخصیت سازمانی نیروهای انسانی متقاضی استخدام را شامل می شود.همچنین جاب داک این امکان را بوجود آورده است که این پرونده بصورت خودکار و با فعالیت های مختلفی که صاحب پرونده انجام می دهد شامل آموزش و فراگیری آموزه های مختلف مهارتی، علمی و عملی، کارآموزی و حتی عملکردی در مناسب شغلی خود بروزرسانی شده و ارتقا یابد.

شروع کنید
image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
آنچه ما ارائه می دهیم

آیا جاب داک یک سامانه کاریابی است؟

جاب داک به خودی خود یک سامانه کاریابی نیست، اما با همه کاریابی های معتبر همکاری دارد و به واسطه نیازی که از اکوسیستم اشتغال کشور رفع میکند بستری برای معرفی کارجویان ارزیابی شده به کاریابی های سراسر کشور است.

image

صحت سنجی رزومه

اولین و بدیهی ترین نیاز استخدامی کارفرمایان صحت رزومه های ارسالی کارجویان است، این مهم در جاب داک و بواسطه کارشناسان ارزیاب آن تامین گردیده است.

image

مهارت ها و توانمندیها

آنچه که برای کارفرمایان اهمیت بسیاری دارد استخدام نیروهای کار متخصص و ماهر است. شناسایی و جذب این نیروها نیاز به یک فرایند ارزیابی داشته و همیشه برای کارفرمایان هزینه بر بوده است.

image

شاخص های شناختی

شاخص های شخصیتی، رفتاری، علایق، استعدادها و میزان هوش افراد و تطابق آنها با جایگاه و فرصت های شغلی اهمیت بسیاری دارد و در جاب داک این شاخص ها مورد ارزیابی و تحلیل قرار می گیرند.

image

مصاحبه رودررو

شناخت شاخص های مدیریتی، مالی و اداری، فنی و تخصصی صرفاً با مواجهه و مصاحبه رودررو ارزیابی می گردند که در دوبخش عمومی و حرفه ای در جاب داک صورت می پذیرد.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

جذب نیروی انسانی کارآمد با پرونده صلاحیت حرفه ای

شناخت کارآمد و علمی پدیده های نوظهور علم داده، استفاده از تکنیک های ظریف ارتباطی، ابزارهای جذب و انتشار داده ها و پردازش در لحظه برای ارائه گزارشات موثر در انتخاب مدیران، همه و همه توانسته اند ساختاری قوی و هوشمند جهت بهره مندی مدیران منابع انسانی از سیستم جذب نیروی جاب داک تعریف نمایند.

تشکیل پرونده صلاحیت حرفه ای
shape
shape
shape
shape
shape
shape

راه حل های ما

شبکه ای از توانمندیهای نرم افزاری و سخت افزاری با هدف بهبود روابط کسب و کار به خدمت گرفته شده است تا فرآیندهای استخدامی را دانش محور و آگاهانه نماید.

image

کارشناسان ارزیابی

دانش و تجربه متخصصین ارزیابی و منابع انسانی جاب داک در شناخت منبع زیرساختی و ایجاد پلتفرم کارآمد و استاندارد و بروزرسانی الگوریتم های تشخیص نقش موثر دارد.

image

متخصصین داده کاوی

بهره مندی از علم داده و بکارگیری کارشناسان زبده هوش مصنوعی جهت بهره برداری از داده های شغلی کارجویان و نگارش الگوریتمهای انطباق فرصت شغلی مزیت جاب داک است.

image

کلینیک کسب و کار

مجموعه متخصصین کلینیک کسب و کار پشتیبان جاب داک وظیفه مطالعه، مشاوره و هدایت ساختاری سیستم را جهت پالایش و بروزرسانی مداوم بر عهده دارند.

image

سرورهای قدرتمند

سیستم های سخت افزاری پیشرفته امکان ذخیره سازی و تحلیل داده های تخصصی با الگوریتم های جاب داک امکان را فراهم آورده اند.

image

بهینه سازی خودکار

ماشین یادگیری سامانه جاب داک وظیفه بروزرسانی خودکار راهکارهای هوشمند و علمی شناسایی و ارتقای خدمات و روابط کارجویان و کارفرمایان را بطور منظم برعهده دارد.

image

دیتابیس هوشمند

مولفه های پشتیبان ارزیابی، رتبه بندی، پالایش و گزارش دهی در جاب داک بواسطه تکنیک ها و ابزارهای نرم افزاری قدرتمند بطور مستمر بروزرسانی و تحلیل می گردند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ما همیشه سعی می کنیم انتظار کاربران را درک کنیم

لورم ایپسوم به سادگی ساختار چاپ و متن را در بر می گیرد. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است

K00

بارگیری شده

K00

بازخورد

00+

کارگران

00+

مشارکت کنندگان

سوالی در مورد ما دارید؟

درصورت نیاز و تمایل می توانید با ما در تماس باشید.

تماس با ما
map
shape
shape

اخبار وبلاگ ما

مقالات کاربردی در زمینه سیستم های ردیابی کارجویان را در اینجا مطالعه کنید.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

آزمایش رایگان را شروع کنید

ویژگی های آموزش ماشین را به مدت 14 روز آزمایش کنید ، بدون نیاز به کارت اعتباری.

shape
shape
shape
shape